Uitslagen clubkampioenschappen

Op zondag 3 april vonden in Gouda de clubkampioenschappen plaats. In verschillende leeftijdscategorieën werd gestreden voor de titels. De wedstrijdleiding werd met verve vervuld door maître André van der Kuit. Streng doch rechtvaardig heeft hij deze dag in goede banen geleid. Het waren overigens heel bijzondere kampioenschappen, omdat onze club dit jaar maar liefst 25 jaar bestaat.

Hier alle medaillewinnaars op een rij:

Degen tm 9 jaar: 1) Luuk Lodewijk, 2) Kik Roodbol, 3) Hidde van der Linden

Degen 10-13 jaar: 1) Boran Claassen, 2) Pieter den Ambtman, 3) Bas Lodewijk

Degen 14-17 jaar: 1) Joep de Groot, 2) Bas Rutten, 3) Huub Storck

Degen 18+: 1) Bert de Groot, 2) David van der Giessen, 3) Jerry Rutten

Sabel: 1) Bas Rutten, 2) Jerry Rutten, 3) David van der Giessen

AAn het eind van de dag had André nog een verrassing in petto. Hij toverde een speciale beker tevoorschijn, die de titel ‘Oud tegen jong’ had. Vader en zoon de Groot mochten om deze beker strijden. Dit jaar mocht vader hem nog mee naar huis nemen, maar gemakkelijk ging dat niet. Het verschil was namelijk erg klein (5-3).