Wedstrijdschermers doen het goed in Sassenheim

Op 10 april deed ons wedstrijdteam uit Woerden (Joep, Tristan en Ab) mee aan het jeugdtoernooi van vereniging AEW (Aanvallen En Weren) in Sassenheim. En hoe! Na een mooie voorronde stond Joep als eerste op het tableau. Ab was 8e en Tristan 14e geplaatst voor de eliminaties. Tristan won zijn eerste eliminatie knap met 15-11. Helaas trof hij bij de laatste 16 de latere finalist, Maxim Zewe. Tot 5-5 ging de strijd gelijk op, daarna wist Maxim door te drukken. Tristan werd uiteindelijk 14e. Ab had eerst een bye en had toen de pech tegen de latere winnaar van het toernooi te moeten schermen (Hugo Schijf). Na een prachtig gevecht, waarin Ab echt goed schermen liet zien, trok Hugo met 15-12 aan het langste eind. Uiteindelijk werd Ab 12e, wat een prima resultaat is. Joep had ook eerst een bye en won in zijn eerste eliminatie vrij eenvoudig van een Belgische. In de kwartfinale trof hij …. Hugo Schijf! Na een regelrechte thriller (Hugo maakte 2 seconden voor het verstrijken van de tijd de gelijkmakende treffer) verloor Jope in de verlenging met 15-14. Heel jammer, maar Joep kan trots zijn op zijn 5e plaats. Goed gedaan mannen!