Sponsors gezocht!

Het bestuur van onze vereniging is naarstig op zoek naar sponsors voor het internationale rolstoelschermtoernooi in Gouda (op 11 en 12 oktober). Wellicht wil het bedrijf waarvoor u werkt ons evenement sponsoren? Of kent u bedrijven die hier wellicht belangstelling voor hebben? De vereniging biedt sponsoren vier opties aan (brons, zilver, goud, diamant). De kosten per categorie en wat de sponsor hiervoor terugkrijgt, staat beschreven in dit document: sponsorpropositie Voor nadere informatie kan ook contact worden opgenomen met onze voorzitter, Jelle Klein (06-30657567 of jelleklein@me.com).
Daarnaast hopen wij natuurlijk ook op veel toeschouwers! Daarom de vraag aan iedereen: maak reclame voor dit bijzondere toernooi. Nadere details staan in de flyer hieronder. Zegt het voort!

flyer weekend aangepast sporten 3